ניהול עדכוני אבטחה Patch Management

מה זה ניהול עדכוני אבטחה Patch Management ?

תיקון תוכנה הוא פיסת קוד המותאמת לתיקון באגים, או להוספת תכונות חדשות ביישום. ניהול תיקונים הוא תהליך של ניהול רשת מחשבים על ידי ביצוע קבוע של פריסת תיקונים בכדי לעדכן את כל המחשבים ברשת. יש אמרה שאומרת: "אם אתה מתכוון לעשות את זה יותר מפעם אחת, אוטומטי את זה." זה חל גם על תהליך ניהול תיקונים. ממש מאיתור של תיקונים חסרים ועד לתהליך פריסת התיקון לנקודות הקצה, תוכלו להפוך את כל תהליך ניהול התיקונים לאוטומטי בעזרת הכלי לניהול התיקונים שלנו שמנטר באופן קבוע את כל המחשבים והשרתים. התהליך כולו מתייעל באמצעות שרת ניהול תיקונים מרכזי. ניהול תיקונים מרכזי מאפשר לך לפרוס תיקונים ועדכוני אבטחה לתוכנות של צד שלישי יחד עם עדכוני אבטחה לתוכנות של מיקרוסופט, וכל אלה מנקודת שליטה מרכזית.

זה עוזר לך להפחית כשלים הקשורים למערכת, כך שתוכל לשפר את הפרודוקטיביות ולחסוך בעלויות הכרוכות באי ניהול של מדיניות עדכוני אבטחה . כשאתה משתמש בניהול תיקונים אוטומטי, אתה חופשי להתמקד בפעילויות עסקיות מרכזיות המגדילות את ההכנסות במקום לנהל טלאים ועדכונים באופן אינדיבידואלי לכל המכשירים ברשת שלך.

מדוע חשוב לטפל בעדכוני אבטחה ?

מספר התקפות הכופר גדל במהירות עם כל יום שעובר. עבור ארגונים עם מספר שרתים ומחשבים, ההבטחה שכולם יעודכנו עשויה להיות זמן רב ומאתגרת. ניסיון לנהל באופן ידני את התיקונים הללו אינו רק קדחתני אלא גם סיכון גדול לעסקים. להלן מספר נקודות עיקריות בנושא ניהול תיקונים:

 • ניהול עדכוני אבטחה הוא אחת ממשימות ה- IT החשובות ביותר בכל ארגון, שכן השארת תוכנות ומערכות הפעלה לא מעודכנות מעמידה את הארגון שלך בפגיעות אבטחה חמורות.
 • זמן קצר לאחר שפורסם עדכון אבטחה, פושעי סייבר כבר נמצאים בתנועה, ומבקשים לנצל את כל המערכות שלא תוקנו. זו הסיבה שיש לפרוס עדכוני אבטחה במערכותיך בהקדם האפשרי.
 • ניטור ויישום ידני של עדכוני אבטחה אלה אינם רק קשים אלא מסוכנים; אפילו עיכוב קל בהתקנת עדכוני אבטחה עלול להציב את המערכות שלך במצב פגיע. האם אתה מרגיש בטוח מספיק כדי להמר על עצמך במירוץ נגד פושע הסייבר של ימינו?
 • הכלי לניהול תיקונים שלנו מספק מערכת ניהול עדכוני אבטחה אוטומטית שמשחררת את מנהלי ה- IT שלך מהעבודה השוטפת של תיקון מחשבים ידנית, כך שהם יכולים להתמקד במשימות קריטיות אחרות.

בוחרים את התוכנה המתאימה לניהול עדכוני אבטחה?

מהי התוכנה הטובה ביותר לניהול עדכוני אבטחה בארגון שלך? תשובה זו תלויה בתכונות שאתה מחפש. לכל עסק יש מערכת נפרדת של דרישות, אבל יש  הם  כמה מאפיינים משותפים ברוב הארגונים רוצים לראות תוכנה לניהול תיקון. זה אמור:

 • החל טלאים בכל מערכות הפעלה מרכזיות של המכשירים, כולל Windows, Mac ו- Linux.מנהל התיקונים פלוס מספק:
  1. ניהול עדכוני אבטחה למערכות הפעלה חלונות : מבצע תיקון חלונות אוטומטי, מקטין את סיכוני האבטחה ומתקן נקודות תורפה תוך דקות.
  2. ניהול עדכוני אבטחה למערכות הפעלה מק OS : פריסה וניהול של תיקונים לכל נקודות הקצה של מק מקונסולה אחת.
  3. ניהול עדכוני אבטחה למערכות הפעלה לינוקס : מספק פריסת תיקון לפי דרישה ומתוזמנת של תיקוני אבטחה הקשורים לינוקס.
  4. ניהול טלאים ועדכוני אבטחה מרחוק: לניהול טלאים מרחוק לאפשרויות עבודה מהבית.
 • תומך בתיקון תוכנות עבור נקודות קצה הטרוגניות כגון מחשבים ניידים, מחשבים שולחניים, שרתים, משתמשים נודדים וכו '.
 • תמיכה בתיקון ליישומים ותוכנות צד שלישי כגון אקורבט, Wizip ,Winrar וכו'.
 • עדכוני האבטחה אוטומטים לחלוטין לניהול תיקונים כדי לחסוך זמן וכסף של המשתמש.
 • מציעים דיווח דינמי כל כל החומרה ועל מצב העדכונים.

אם אתם מחפשים פיתרון לניהול עדכוני אבטחה במחיר סביר המציע את כל המפורטים לעיל, Patch Manager  מציע את כל התכונות הללו כדי לשמור על תיקון ומאובטח של הרשת, הכל ממיקום מרכזי אחד. זהו כלי ניהול תיקונים בחינם התואם ל- Windows, Mac ו- Linux כשאר אין הגבלה למספר המחשבים והשרתים. הוא מספק ניהול עדכוני אבטחה לשרתים המסייע לשמור על אבטחת הנתונים ומעודכנים. ניהול תיקוני שרתים כולל בדיקה ותיקון שרתים פיזיים ווירטואליים עם פחות זמן ללא השבתה. . כאשר פתרון ניהול תיקונים זה מאבטח את כל התשתית שלך.

תוכנת ניהול עדכוני האבטחה שלנו  עובדת בענן, כך שזה חוסך התקנה על שרתים מקומיים.

 

דילוג לתוכן