עדכוני Firmware לפיירוול

עדכוני Firmware לפיירוול

האם אתה תוהה לעיתים קרובות מדוע הגנת חומת האש שלך אינה פועלת כפי שצריך? לפעמים נדרש עדכון גירסה חדש כדי שחומת האש שלך תעבוד שוב כמו שצריך. עדכוני קושחה נדרשים על ידי כל מערכת הפעלה כדי שתוכל לתפקד היטב. לכן, אם אתה נתקל בבעיות בחומת האש שלך, להלן הסיבות והפתרונות האפשריים עבורך.

 

חומת האש במחשב שלך פועלת על בסיס קודים מסוימים המוטמעים בקושחה. לכן, בכל פעם שאתה מתקין עדכונים חדשים עבור חומת האש במערכת שלך, גם הקודים המעודכנים המתאימים מותקנים. למרבה הצער, לפעמים זה לא מזהה את הקודים שהותקנו לאחרונה ולכן הם לא מבוצעים כהלכה. אם יש לך כמה גרסאות קושחה ישנות, ייתכן שהיא גם לא תוכל לזהות את הקודים שהוטמעו לאחרונה, וכתוצאה מכך חומת האש שלך לא תפעל היטב. כדי לפתור זאת, עליך לעדכן מיד את תוכנת הגנת חומת האש שלך.

 

סיבה נוספת מדוע חומת האש שלך לא תעדכן היא שהיא עשויה להיות מעודכנת. לפעמים, חלק מהיצרנים כוללים עדכוני חומת אש באופן אוטומטי במהדורות מערכת ההפעלה שלהם. אז, זה בדרך כלל ייכלל בחבילת השחרור. על מנת לוודא שהגירסה האחרונה של חומת האש מותקנת במחשב האישי שלך, עליך להוריד את העדכונים האחרונים עבור התוכנה מהאתר הרשמי של היצרן. לאחר מכן עליך להתקין אותם ולראות אם חומת האש שלך עובדת היטב.

 

אם אתה חושב שתוכנת חומת האש שלך אינה פועלת כראוי, תוכל לנסות לעדכן אותה באופן ידני. לשם כך, עליך להוריד תוכנה התומכת בבדיקה ועדכון של הגדרות הגנת חומת האש. תוכנה כזו זמינה לעיתים קרובות באתרים הרשמיים של היצרנים. לאחר הורדתו, עליכם להתקין אותו. לאחר מכן הוא יבקש ממך לסרוק את המחשב כדי לאתר את סוגי הווירוסים הנמצאים בו. לאחר הסריקה, הוא יראה לך את קובץ הגדרת הנגיף אותו סרק.

 

לאחר עדכון התוכנה, עליך להסיר את ההתקנה של כל כלי הגנה מפני חומת אש שאינו נמצא במחשב שלך. לשם כך, עליך להשתמש בלחצן הסרת ההתקנה המסופק עם התוכנית. לאחר מכן עליך לנתק את חיבור האינטרנט ולכבות את המחשב האישי שלך. זה יאפשר לכלי ההתקנה לעבוד כראוי.

 

לאחר שתסיר בהצלחה את כלי ההגנה מפני חומת האש, עליך לאתחל מחדש את המערכת שלך. חומת האש תהיה מופעלת ותוכל גם להתחבר שוב לאינטרנט. אם אתה מתחבר לאינטרנט בפעם הראשונה, תצטרך להזין סיסמה חזקה לפני שתקבל גישה לאינטרנט. עליכם להיזהר גם בעת ביצוע שלב זה. לעולם אל תענה לשיחות אקראיות או ללחוץ על קישורים לא ידועים שמופיעים על המסך.

 

הדבר השלישי והאחרון שעליך לעשות כדי להסיר לחלוטין את חומת האש הוא לשדרג את גרסת האנטי-וירוס שבה אתה משתמש. יש אנשים שמעדיפים לקבל את הגרסה העדכנית ביותר של תוכנת הגנה על חומת אש מפני שהיא יעילה יותר. אם במקרה אתה מפעיל את Windows Vista, תקבל את האפשרות להוריד את הגרסה האחרונה ישירות ממיקרוסופט. לפני שתוכל להתחיל להשתמש בו, תחילה עליך להתקין את כל הרכיבים הדרושים. עליך לעדכן גם את התוכנות האחרות שהתקנת במערכת שלך, כגון תוכנות אנטי-וירוס ותוכנות ריגול.

 

התקנה ועדכון של תוכנת הגנת חומת האש צריכה להיעשות על בסיס קבוע, כך שהמערכת שלך תישאר מוגנת בכל עת. אם במקרה גילית שהגנת חומת האש שלך הפסיקה לפעול, עליך לחפש מומחה בתחום שיעזור לך לשדרג אותה או במקרה שמדובר על התקן ישן מאוד, לשקול רכישה וקינפוג של פיירוול חדש ומתקדם. לעולם אל תנסה להסיר לבד את כלי ההגנה מפני חומת האש. זה דבר שצריך לעשות רק אנשי מקצוע.

אל תלכו לאיבוד.....

צרו קשר איתנו, וקבלו מענה לכל השאלות שלכם

צרו קשר

דילוג לתוכן