היתרונות של מחשוב ענן – Cloud Security

היתרונות של מחשוב ענן

אבטחת מחשוב ענן או, יותר נכון, אבטחת ענן מתארת ​​מגוון רחב של טכנולוגיות, מדיניות, נוהלים ונהלים המשמשים לאבטחת עננים פרטיים וירטואליים, שרתים וירטואליים, משאבים, יישומים, והתשתית הבסיסית של מחשוב ענן. מחשוב ענן חולל מהפכה כיצד מידע משותף ומנותב בסביבה העסקית של ימינו. עם תחילת מחשוב הענן, חברות אינן צריכות עוד לתחזק חומת אש פנימית או סוגים אחרים של הגנה מפני איומים מבחוץ. חברות המשתמשות ביתרונות של מחשוב ענן חוו ירידות משמעותיות בעלויות הפריסה ובשמירה על תוכניות אבטחה משלהן. המדריך לאבטחת ענן מספק את הבסיס המלא הנדרש כדי להתחיל בהגנה על הנתונים שלך בסביבת ענן.

 

הרווח לעסקים משירותי מחשוב ענן

חברות המסתמכות על שירותי מחשוב ענן מרוויחות את הפוטנציאל להוזיל עלויות תוך הגנה יעילה על נתונים רגישים ומוגנים. כאשר אתה משתמש בשיטות מומלצות להגנה על הנתונים העסקיים שלך, אתה יכול למנוע גניבת נתונים וגישה ושימוש בלתי מורשים, תוך מתן אפשרות למשתמשי הקצה סביבה מאובטחת לאחסון הנתונים שלהם. חברות המציעות שירותי מחשוב ענן מציעות פוטנציאל לחסוך כסף תוך הגנה על מידע עסקי קריטי.

 

יישום בקרות האבטחה הנכונות בסביבות ענן יכול להיות קשה. מרבית החברות המציעות שירותים אלה מתמקדות רבות באבטחה בעת פריסת יישומים וניהול עומסי עבודה. בעוד שמטרת המאמצים הללו היא לשמור על שלמות וחיסיון המידע המסופק על ידי משתמשי הקצה, מאמצים אלו יכולים גם להסיט את תשומת הלב מאחריות אחרת חשובה. כדי לוודא שחברות משתמשות בבקרות האבטחה המתאימות לעומסי העבודה והשרתים שלהן חיוני למניעת איומים מבחוץ ולשיפור הפרודוקטיביות.

 

לספקי ענן בדרך כלל יש פרוטוקולים וחומות אש משלהם שיש להשתמש בהם בכדי לספק את ההגנה הדרושה. בקרות אבטחה אלה חייבות לספק הגנה מפני התקפות שמקורן מחוץ לחברה ועליהן להיות מסוגלות לפקח ולרשום את כל הפעילות הפועלת בשרתים. עבור מנהלי IT רבים זה יכול להיות מרתיע. למרבה המזל, ישנן אפשרויות רבות לשליטה על סוגי הגישה המתקיימים בין מערכות פנימיות ומשאבים חיצוניים.

 

רבות מהתכונות הקיימות כיום מתמקדות בהפחתת מספר ההתקפות האפשריות, בין אם הן מבוצעות על ידי האקר או צד שלישי. שרתים מקומיים מתוכננים להיות חזקים ומוגנים היטב. עם זאת, חברות רבות מגלות כי עלות אחזקת תשתית מחשוב ענן חזקה מחייבת אותן ליישם עוד יותר אמצעים. גישה זו אינה בהכרח אופטימלית, במיוחד עבור חברות הנשענות על אספקת יישומים ושירותים לפי דרישה.

אבטחת שירותי ענן

בשנים האחרונות חלו כמה התקדמות בהצעות האבטחה בענן. אחת השיטות שהפחיתה משמעותית את האיום הנובע מהתקפות רשת מחוץ לאתר היא טכנולוגיית הקונטיינרים. מכולות מאבטחות מכונות וירטואליות ויישומים קריטיים אחרים על ידי אבטחתן במיקום נפרד. זה מונע מהם להתפשר באותו אופן שבו עשויים להיות שרתי האתר. ספקי מחשוב ענן בדרך כלל משתמשים ביישומי ניהול מערכות המסייעים בשמירה על סביבה מאובטחת עבור יישומים שונים.

 

מחשוב ענן היברידי כולל שימוש הן בסביבות מקומיות והן בסביבות ענן. פעמים רבות, חברה תתחיל עם תוכנות ושירותים מקומיים, אך מאוחר יותר תצטרך לעבור לסביבות ענן. הגירה מתרחשת בדרך כלל כאשר חברה חווה צמיחה או חווה הוצאות חדשות שדרשו יותר אחסון, רוחב פס, זיכרון או אפילו הכנסות גבוהות יותר. עסקים הפועלים בתקציב הדוק יכולים להשתמש בסביבות ענן ציבוריות, אך עליהם לשלם את עלות השירות בכל שימוש ביישומים. פתרון מחשוב ענן היברידי מאפשר למשתמשים לקבל את כל היתרונות של יישומים מקומיים ללא הוצאות רכישה ואחזקת יישומים אלה.

חברות מובילות בשירותי מחשוב ענן – התקשרו 077-4000179

כאשר חברה מציעה שירותי מחשוב ענן המבוססים על הרעיון של אספקה ​​לפי דרישה, למשתמשים יש את היכולת לגשת ליישומים ולנתונים בכל עת. במיוחד האפשרות של אבטחת ענן של אבטחת ענן היא דרך מצוינת עבור חברות לבדוק את היישומים שלהם בזמן שהם עדיין בשלב הפיתוח. ארגז חול הוא פשוט תצורה זמנית הנותנת למשתמשים הזדמנות לבחון את אפשרויות התוכנה לפני שמקבלים החלטה סופית לגבי השקעה בה. שירותי מחשוב ענן מציעים מגוון יתרונות והטבות לעסקים בכל הגדלים. חברות המציעות שירותי מחשוב ענן מסוגלות להפחית את עלויות ה- IT שלהן, להגן על נתונים חסויים מפני פשרות ולהבטיח פרודוקטיביות והצלחה כוללת.

דילוג לתוכן